Vydanie zbierky poviedok na rok 2018

Tak vážený a milí naši priaznivci máme tu marec. Ako sme sa zaviazali, že každý mesiac spustíme niečo nové pre vás tak tu máme niečo zase.

Pre všetkých ktorý sa zapojili do literárnej výzvy zánik, je tu možnosť vydania ich vlastnej poviedky v zbierke poviedok.

Môže sa zapojiť poviedkou s ľubovoľným zo žánrov Fantasy, Horor, Scifi, Romanca, Detektívka.
Rozsah by mal byť 5 strán vo Worde 10 písmom na poviedku. Publikácia by mala mať 100 strán približne a preto  bude priestor pre 10 autorov.
Rozsah sa však môže zmeniť, na základe toho že by nebolo dosť autorov čo predložia kvalitné dielo.

Čas máte do 15.5.18 aby sme mali dosť času na spracovanie a vydanie do 31.5.18.

Publikácia nebude komerčne predávaná a vytlačené kópie budú len pre naše potešenie. Preto bude obmedzení predom určený malí počet výtlačkov.
Podarilo sa nám vybaviť kusovú tlačbu, kde môžeme vytlačiť aj v prípade nezaujmú len jeden kus. Takto vytlačený jeden kus bude stáť približne 10-15€ v závislosti na dohodnutom prevedení.
Každý s autorov má právo si objednať až 5 kópií, alebo žiadnu (proste pár kusov pre rodinu a nie sa zásobovať na predaj, keďže to nie je len jeho dielo.)
Skupina Fallen Angels si vyhradzuje mať možnosť vytlačiť pre svoju potrebu 25ks kópií publikácie pre svoje potreby ako je archivácia, reklama svojej činnosti, alebo ak časom by nejaký autor prejavil záujem o publikáciu, čo v danej dobe neučinil z rôznych dôvodov.
Vyššie určené limity sa nebudú prekračovať a po ich dosiahnutí už sa žiadne ďalšie kópie nebudú robiť.

V prípade že po prekročení základných limitou by bol záujem o komerčný predaj publikácie, tak skupina FA kontaktuje všetkých autorov a dohodne sa o ďalších podmienkach postupu pre ďalšie vydávanie.

Author: Dark

Pridaj komentár