O nás

O nás

Sme neziskovým zoskupením, ktoré vám prináša rôzne zaujatosti do sveta fantázie a snaží sa vás tam na chvíľku siahnuť.

V prípade záujmu občasne prispieť, môžete nás kontaktovať na našej FB stránke, kde zašlete svoj príspevok. Príspevok by sa mal týkať kategórií na našej stránke a mal byť aj v danom duchu. Musí to byť vaša tvorba.

V prípade, že by ste mali záujem prispievať pravidelne je možné pridať sa do redakcie ako redaktor. V tomto prípade dostanete možnosť prispievať samostatne. Očakáva sa po vás pridanie jedného príspevku za mesiac. V prípade osobných problémov, ak do troch mesiacov nedodáte svoje príspevky, stratíte post redaktora. Vzhľadom na to, že sme neziskový projekt, nemáme možnosť finančne vynahradiť úsilie, ktoré redaktor vynaloží na svoje príspevky, okrem možnosti sa zviditeľniť pod svojim menom. Však nebránime, aby pod svoje príspevky uviedol donate link na možnosť ohodnotenia a vzdanie vďaky od čitateľov podobne ako je to na deviantarte. Však, aby človek sa nechcel pridať len za týmto účelom a zabránili sme tak veľkému prílivu, ktorý to nerobia hlavne z dôvodu ich záujmu ale len pre túto výhodu. Bude nutnosť mať uverejnených aspoň 10 príspevkov.
(Mali by sme aj prosbu aby pozval všetkých svojich priateľov na naše FB stránku. a požiadal ich aby tiež tak učinili.)

Autor príspevku musí byť skutočne jeho autorom a v prípade zistenie, že tak nie je, tak sa natrvalo preruší všetká spolupráca. Autor neprichádza o svoje autorské práva publikáciou u nás. Dáva nám len práva na nekomerčne publikovanie jeho diel v našom projekte. To značí, že nemôžeme jeho dielo predávať, ale možno ho mať publikované voľne na našich stránkach.

Denne aktualizovaný obsah portálu. 

Názov               Príbeh
Právna forma    Občianske združenie, odborová organizácia a organizácia zamestnávateľov
Sídlo                 A. Stodolu 5264/29, 036 01 Martin – Záturčie
IČO                   55571174

Náš team

[contact-form-7 id=”1018″ title=”Kontaktný formulár 1″]