Black Desert Online skrátená recenzia

Black Desert Online skrátená recenzia

Read Time:2 Minute, 37 Second

Plná verzia recenzie

Sto ľudí, sto chutí…
Grafika je vážne pekná ale pre mňa osobne je to posledné, čo na hre riešim, lebo viac mi záleží na hratelnosti. Ak je hra prepracovaná, tak si pokojne zahrám aj 10 rokov starú hru.

Dokonca herný štýl, ktorý čiastočne kopíruje staré MMO Conan, je celkom fajn a rýchlo sa dá naučiť. Hra vie byť takto dosť dynamická. Navyše kúzla vychádzajú skutočne z bojových umení a cúvanie spolu so sekom aj keď výsledok je dosť prehnaný, má pôvod v technikách z daných umení.
To je dôvod, prečo som sa ju odhodlal aj skúsiť spolu s priaznivou cenou.

Však čo mi hru kazilo bolo veľké množstvo bugov, ktoré sa u mojej postavy, ktorá je pomere síce nová v hre ale aj u iných sa objavovali. Na dotaz GM, že sa niečo také vyskytlo odpovedali aspoň mne pomerne skoro, čo bolo cca okolo týždňa, že problém už registrujeme a to je všetko…

Ak si celá partia za dva týždne nemôže poriadne zahrať pre rôzne malé problémy, vrhá to na hru dosť zlé svetlo a nechuť ju hrať.

Ak si odmyslím, že GM dievčatám vypisuje takmer srdiečka a na mužské pokolenie to vyzerá, akoby sa odbavoval ale ani v jednom prípade nerobí to, čo by mal.

Ak hľadám nejakú hru, ktorú budem hrať počas toho ako si zapnem zaklínača, alebo GW2 tak je tá správna. Štýl hry je ako Travian, kde dám stavať a čakám. Či rybárčenie, alebo levelovanie koňa, kde dám postavu aicky niekam bežať, aby mal lvl.

Počas hrania som nestretol iných hráčov ako nás. Asi všetci sú už max lxl a nelevelujú. Ale aj v GW2, keď si urobím alta stretám dosť ľudí ale tam je to zas megaserverom…
Možno aj tu idú zrušiť servery a nechajú len jeden preto, nie že by bolo málo hráčov ale práve preto, aby sa častejšie stretávali.
Hádam to pomôže na pvp, lebo tam som nenašiel nikoho.

 

A v poslednej rade to BTP & PTW kde sa nakoniec dohodlo, že hra je len zaplať a preskoč, kde ak chceš si skrátiť niečo tak proste dáš €. Ale ani to nie pravda, lebo je veľa vecí, ktoré nemôžeš získať a nie sú len skrátením hry.
Neviem ako by reagovala komunita v lolku, keby ku skinu dostali ešte aj bonus a nie len vzhľad.

Ja už len čakám, kedy si kúpim DVD v obchode za 10€ a v polke filmu mi povedia, že ak chcete vidieť celú naháňačku tak zaplaťte 10€. Na konci filmu ak nechcete vidieť skrátený koniec, tak zaplaťte 10€. Filmári by sa bránili, že veď filmový zážitok máš aj bez tých kúskov, tak o čo ide?
Ale ja by som to mal radšej na rovinu. 10€ skrátená verzia, alebo 30€ plná verzia bez poplatkov. Ale ak si kúpim tú plnú a potom sa tam zas objavia nejaké skryté platby, tak potom nebudem nadšený.

Hra má ohromný potenciál, ale v Rusku a v Kórei beží ako FTP, kde v Rusku tiež bola najprv platená ale neudržalo sa to. Hra je nastavená tak, aby čo najviac za každú cenu zarobila.

Preto som extrémne sklamaný z danej hry…

Vytvoril:
Stanislav Damon Vereš (Dark)

About Post Author

Dark

Embrace your dreams...and whatever happens, protect your honor...

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *