Lost in time – heart of innocence (kapitola 13)

Lost in time – heart of innocence (kapitola 13)

Read Time:2 Minute, 48 Second

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

(kapitola 13)

Lillith sa konečne zobudila a bola od Laviho otočená chrbtom. V mysli stále videla Laviho krásne svalnaté telo a zadok. Predstavovala si, ako mu rukami prechádza po jeho vypracovanom hrudníku a bruchu. Predstavovala si, ako mu umýva jeho telo, ako sa pritláča prsiami o jeho chrbát a ako sa rukami dotýka jeho vypracovaného zadku. „Och Lavi..“- potichu šepla. „Vravela si niečo?“- Lavi to prepočul. „Ty si tu?!“- vyskočila z postele a spadla na zem. „L-Lillith!“- rýchlo ju postavil. Zrazu zbadal, že je len v nočnej košielke a aj keď nebola priesvitná, bola aj tak sexi. „Och… si tak krásna..“- zaslintal. „Teraz sa musíme hlavne sústrediť na misiu.“- usmiala sa a rýchlo sa išla do kúpeľne prezliecť. Lavi sa buchol po hlave. „Máš pravdu.“- sadol si.

Napokon sa všetci traja vybrali na svoju misiu. „Kde sa má nachádzať Nevinnosť?“- opýtala sa. „Niekde pri pobreží.“- odpovedal jej Thierry. „Sme blízko..“- ozval sa Allen. Lillith zrazu v hlave niečo počula, nejakú hudbu. Začala ju jemne bolieť hlava a klesla na zem. „Deje sa niečo?!“- Lavi ku nej pribehol. „Nie, nič… Len počujem hudbu, slabú hudbu.“- napokon ju hlava prestala bolieť. Ako sa ku Nevinnosti približovali, hudba v jej hlave bola hlasnejšia a hlasnejšia. „Allen, Lavi…. Myslím, že vidím Nevinnosť…“- povedala a ukázala na miesto, kde sa Nevinnosť nachádzala. Bola uväznená v ľade, akokeby ju ten ľad chránil.

„Ako ju získame?“- opýtala sa. „Jednoducho.“- Lavi sa usmial a trafil ten ľad svojím kladivom, no nanešťastie ho to odrazilo a Lavi padol na zem. „Nehraj sa na frajera Lavi, toto je vážne!“- Allen ho upozornil. Lillith sa uprene na Nevinnosťpozerala. „Nepriatelia sú tu..“- ozvala sa. Keď sa všetci otočili, zbadali Akumy a spolu s nimi sa ukázali aj Noahovi. „Ďakujeme, že ste pre nás našli Nevinnosť.“- ozval sa jeden z nich. „A to je kto?“- ozvala sa Lillith. „ČOŽE?!!! Ty nás nepoznáš?!“- jeden z nich bol v šoku. „Nie, ale ty ma z neznámeho dôvodu serieš…“- Lillith bola akosi nahnevaná a ani nechápala prečo. „Som Sheril Kamelot.“- diabolsky sa usmieval.

„Ty ma naozaj serieš! Nedostaneš Nevinnosť!!“- Lillith sa nazúrila a vrhla sa na neho. „Zastav ju, Allen!“- zvolal Lavi, pretože nechápal čo sa s Lillith deje. Allen sa na Lillith vrhol a tak nestihla zaútočiť. „Upokoj sa!“- Allen ju upokojoval. Sheril sa začal smiať a zaútočil na nich, našťastie sa uhli a Lillith sa postavila pred Nevinnosť. „Radšej nám tú Nevinnosť daj.“- upozornil ju. „Nikdy! Nedostanete ju.. Len cez moju mrtvolu! Nevinnosti, aktivujte sa!“- Lillith Nevinnosti aktivovala.

„Odkiaľ si ich dostala!“- Sherilovi boli tieto Nevinnosťi povedomé. Lillith na Sherila vypustila vietor. „Prisahám, že ťa zachránim..“- otočila sa ku Nevinnosti a v duchu si pomyslela. Zrazu sa pred ňou zjavil ďalší Noah. „A ja som Tyki.“- skoro ju aj trafil, no uhla sa a vyletela do vzduchu. „Silná kráska..“- zasmial sa a skočil ku nej. Lillith ho chytila pod krk. „A-A ešte k-k tomu s-silná!“- dusil sa. Zrazu ho krk začal páliť. „Uvarím ťa tu a teraz!“- Lillith sa zlovestne usmiala. Tykimu sa podarilo svoj krk vyslobodiť z jej zovretia a vzdialil sa. „Šialená sila!“- trochu sa zľakol a krk ho začal bolieť.

„Tie Nevinnosti! Poznám ich!“- Sheril sa nahneval a vrhol sa na Lillith s cieľom ju zabiť. Zrazu ho odrazilo Laviho kladivo. „Nedotkneš sa jej!“- vedel, že ho to možno bude stáť život, no nechcel dovoliť, aby umrela Lillith.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *