Lost in time – heart of innocence (kapitola 6)

Lost in time – heart of innocence (kapitola 6)

Read Time:3 Minute, 15 Second

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
(kapitola 6)

Lillith sa po čase zobudila a zistila, že Lavi bol celý čas pri nej a že spí. „Lavi… ďakujem..“- šepla a napokon si k nemu znovu ľahla a usmiala sa. Lavi sa zobudil a keď videl, že je Lillith stále pri ňom, pohladkal ju a pobozkal na líce a vtedy zistil, že už nespí. „Ďakujem Lavi.“- usmiala sa na neho a tiež ho pobozkala na líce. Lavi sa okamžite začervenal. „Dobre sa mi tu leží.“- usmial sa spokojne Lavi. „Ty si ale lenivec!“- zasmiala sa Lillith a Lavi ju začal štekliť. „Ja že som lenivec?!“- smial sa aj Lavi a obaja sa spolu bláznili.

Zrazu bolo počuť výbuch a otrasy. Lavi okamžite vyskočil z postele  a počul na ulici výkriky. „To snáď nie!“- nahneval sa. Napokon vybehol z izby a z katedrály von a začal bojovať s Akumami. Lillith to sledovala. „Akumy…“- spomenula si na slová v tom zápisníku. „Toto sú Akumy?“- pýtala sa samej seba. „Schovaj sa Lillith…“- Michael za ňou stál. Po chvíli odišiel bojovať tiež a Lillith bola v šoku. „Kto vlastne Michael je?“- opýtala sa samej seba.

Lillith bez rozmýšľania vyšla von a sledovala súboj. Akuma 3. Stupňa si ju všimla a okamžite na ňu zaútočila. Keď sa na ňu vrhla, Lillith okamžite rýchlo uhla a skryla sa. Keď sa zo skrýše obzrela, videla už len zranených exorcistov. „Bože, čo mám robiť?“- zúfalo sa samej seba spytovala. Akumy sa ku nej blížili. „Bože, pomôž mi!“- vykríkla a zrazu sa na jej rukách zjavili kríže a z nich jej vystrieklo plno krvi. „Auuu!!!!! Čo to..?!“- nechápala. Zrazu sa pri nej zjavila červená kryštálová postava a premiestnila sa jej do rúk. Napokon sa na jej rukách sformovali červené rukavice a keď sa ju Akuma snažila zabiť, zrazu z jej rukavíc vypustila Lillith oheň a zničila Akumu. Bola úplne v šoku, nevedela čo sa to vlastne teraz stalo. „Čo to je za diabolskú vec?!“- zľakla sa a vyskočila z úkrytu a začala proti Akumach vypúšťať oheň. Lillith stále nevedela, čo sa to deje, ale prispôsobila sa tomu a tak ničila jednu Akumu za druhou. Prišlo jej to strašne ľahké.

Napokon tam už ostala iba ona a Akumy boli zničené. „Kde sú Akumy?“- napokon sa Allen postavil. Zbadal stojacu Lillith a videl, že má niečo na rukách. „Čo to…. je?“- žasol.  Lillith si prezerala svoje rukavice. Cítila sa silnejšie, než predtým. Zrazu sa jej rukavice premenili na červené kryštálové náhrdelníky. Allen, Lavi a Krory ku nej prišli. „Čo som zač? Čo je toto?“- Lillith sa náhle opýtala. „Toto je nevinnosť.. Tvoja nevinnosť a ty si exorcistka..“- napokon jej Lavi povedal pravdu. „Č – Čo som?! A to si mi nemohol povedať hneď?!“- nahnevala sa. „Ja… nevedeli sme, či si na to pripravená..“- Lavi sa vzdialil a pozrel sa na zem. „Mám 17 rokov! Som pripravená!! Nie som malé decko!“- nahnevane niekam odišla.

Zastavila sa na moste a predychávala zlosť a prechádzala sa nervózne po moste. „Kde je to dievča?!“- hneval sa na seba a na ostatných, pretože jej musel klamať a teraz sa na neho hnevá. Keď sa obzrel na most, uvidel ju a tak za ňou utekal. „Lillith!“- zakričal na ňu a napokon ju chytil za ruku. Lillith chcela ujsť, ale už nemohla, keďže ju Lavi držal za ruku. „Pusti ma Lavi, prosím…“- šepla. „Nie, nesmieš odísť…. Prosím ťa….“- nečakane ju objal

zozadu. „Patríš k nám….“- dodal. „Ja… neviem…“- šepla a pozrela sa niekam inam. „Pridaj sa k nám… Prosím..“- stále ju Lavi objímal zozadu.

„Ja neviem…. Neviem, či som na tento život pripravená…“- ozvala sa a začervenala sa. „Lillith, ty si exorcistka. Je to tvoj osud, či si pripravená, alebo nie.“- vysvetlil jej a pustil ju. „Chcela si vedieť, kto je Millenium Earl, voláme ho Knieža.. Je to náš nepriateľ, ktorý chce zničiť nevinnosti, aby potom mohol privolať koniec sveta.“- vysvetlil jej. „Knieža…..“- Lillith to zaujalo. Napokon jej vysvetľoval všetko, čo potrebovala vedieť.

To be continued…..

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *