Lost in time – heart of innocence (kapitola 10)

Lost in time – heart of innocence (kapitola 10)

Read Time:3 Minute, 57 Second

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

(kapitola 10)

Lavi ju nežne oprel o stenu v izbe a nežne jej hladkal jej rozhorúčavené telo. Vášnivo jej bozkával krk a Lillith slastne stonala. „P- Počkaj… mali by sme ešte počkať..“- jemne Lillith vzdychala. „Ja už… nemôžem..“- šepol Lavi slastne. „P-Prosím!“- zvolala. Lavi sa od nej odtrhol a vyčítavo na ňu pozrel. „Aký máš problém?! Nie som pre teba dosť dobrý?! Samozrejme, ja nie som ako Yuu!“- zakričal a rýchlo odišiel. Lillith tam ostala stáť a bola v šoku. Nechápala čo zlé urobila, veď chcela len počkať. Naplno sa do neho zamilovala, ale nechcela to tak rýchlo.

Prešiel deň a Lillith Laviho nevidela, ako keby sa prepadol pod zem. Pomaly prišla ku Allenovi. „Nevidel si Laviho? Celý deň sa neukázal..“- ozvala sa k nemu. „Lavi išiel na dlhú misiu. Vráti sa možno o niekoľko týždňov.“- odpovedal jej a zbadal, že sa s ňou niečo deje. „Lillith, si vporiadku?“- opýtal sa jej. Ani sa neozvala a odišla, aby mohla byť sama. „Och Lavi, ani nevieš ako ma trápiš..“- šepla potichu a oprela sa o strom, ktorý mali v záhrade. Pritúlila si hlavu ku nohám a pomaly jej tiekli slzy po lícach. „Deje sa niečo?“- zrazu sa pri nej zjavil Kanda. „K-Kedy si prišiel?“- zľakla sa a rýchlo si utrela slzy. „Ublížil ti ten idiot Lavi?“- opýtal sa jej znovu. „Ani nie…“- smutne mu odpovedala. „Vidím, že áno ale nedaj sa. Ublížil aj Lenalee..“- povedal jej a ona na neho len prekvapene pozrela. „Áno, boli spolu. Našťastie sa medzi nimi nič nestalo a rozišli sa deň po tom, ako si prišla ty.“- vysvetlil jej.

Lillith to zarmútilo ešte viac. „Myslí si, že chcem teba, že pre mňa nie je dosť dobrý a nahneval sa na mňa…“- šepla potichu. Yuua to prekvapilo a objal ju. „Lillith…“- nevedel, čo má povedať. „Zamilovala som sa do neho…“- dodala potichu a Yuu bez slova odišiel. Lillith sa rozhodla tiež ísť dnu a pomalým krokom si to nasmerovala do sídla. Zrazu Laviho zbadala a on ju, ale rýchlo sa otočil a predstieral, že ju nevidel. Lillith to lámalo srdce, ale snažila sa to  vydržať. Vošla dnu a zistila, že je obed tak utekala do jedálne za ostatnými.

Vzala si svoju porciu jedla a namierila si to ku Allenovi a Lenalee. Zrazu si tam sadol Lavi a jej dal najavo, aby si tam nesadala, tak si radšej sadla ďaleko od nich. Čo najrýchlejšie sa najedla a rýchlo odišla do izby a nervovo sa zrútila. „Čo som mu urobila?!“- pomyslela si v duchu a rozhodla sa, že pôjde do mesta. Po nejakom čase sa konečne do toho mesta dostala a rozhodla sa ísť niekam do krčmy. Chcela na to všetko zabudnúť a poriadne sa opiť a dúfala, že to pomôže.

Medzitým v Temnom ráde:

Allen si všimol, že si k ním na obed Lillith nesadla, takže tušil, že sa medzi ňou a Lavim niečo deje a išiel sa jej to opýtať. Vošiel do jej izby, ale Lillith nenašiel. Keď vyšiel z izby, stretol Kroryho. „Nevidel si našu Lillith?“- opýtal sa ho. „Áno, odišla do mesta, myslím..“- prezradil mu to. Allen sa o ňu trochu bál a nahneval sa. „Čo si jej urobil?!“- Allen pribehol za Lavim. „Čo? Ja nič…“- odpovedal mu trochu znudene. „Samozrejme, len k nám neprišla poobede a zrazu zmizla a odišla do mesta. Čo sa stalo?!“- Allen sa nahneval ešte viac. „Proste ma odmietla. Nie som pre ňu dobrý a ona chce Yuua. Tak jej nebudem brániť, nech si ide za ním.“- zasmial sa. „Ona sa do teba hlúpo zamilovala. Keby bola moja, vživote by som sa ku nej tak nezachoval!“- zrazu sa tam objavil Yuu a chytil ho pod krk. „Tak si ju vezmi!“- aj Lavi sa nahneval. „Veď miluje teba, ty hlupák!!“- Yuu ho hodil na zem. „Spamätaj sa a choď ju nájsť!“- dodal a s hnevom odišiel. Lavi sa spamätal a išiel ju s Allenom hľadať.

V meste:

Zatiaľ, čo ju išli oni hľadať, ona sa opíjala a na nič už nemyslela. „Milujem jedného chlapa a on mňa nie. Chce mať so mnou iba s-sex..“- úplne opitá sa s jedným chlapom zhovárala. „To poznám, m-mal som priateľku, ktorá bola rovnaká..“- povedal. „M-Mala by som už ísť….“- postavila sa, aj keď nevládala. „Počkaj dievčatko, odveziem ťa ak chceš.“- usmieval sa. „Nie… ja tam dojdem sama..“- cupkala pomaly z krčmy a išla pomaly po chodníku a počas cesty si spievala. Musela sa oprieť o stĺp, aby sa vôbec udržala na nohách. „A-Asi som to prehnala.“- pomyslela si sama pre seba potichu. „Lillith!“- zrazu niekto zvolal. Ona sa otočila a zbadala Allena aj s Lavim. „Ach… to ste vy dvaja..“- znovu pokračovala v ceste a Lavi ju chytil. „Už ťa nikam nepustím..“- zvolal a silno ju objal.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *